Witamy w firmie ARTEMIDA

Jesteś w KATALOGU/SKLEPIE > MEOPTA > LUNETY > MEOSTAR R1r RD/MR > MEOSTAR R1 1-4x22 RD/MR

Kliknij aby powiększyć
[powiększ]
MEOPTA
MEOSTAR R1 1-4x22 RD/MR
Cena: 3590 PLN

Model
Powiększenie
Średnica soczewki (mm)
Pole widzenia (m/100m)
Odległość od oka (mm)
Zakres dioptrii (dpt)
Min. regulacja pola widzenie (cm/100m)
Waga (g)
Siatka celownicza w I lub II planie
R1 1-4x22 RD/MR
1-4
22
8,6-37
80
? 3
230
560
II


Opis produktu:

Meostar R1 RD/MR to luneta z szyną typu Zeiss.

 

Model z podświetlanym krzyżem K-Dot przeznaczony jest zarówno do polowań w świetle dziennym jak również o zmierzchu. Jest to luneta uniwersalna doskonała do polowań zbiorowych jak i z zasiadki. Przy ustawieniu najwyższego natężenia krzyż K-Dot widoczny jest w warunkach słonecznych, z kolei przy najniższym natężeniu podświetlenia jest idealny o wczesnym zmierzchu lub o późnym brzasku. Przy powiększeniu ustawionym na 1x  i podświetlonym krzyżu luneta może być wykorzystywana na krótkim dystansie  umożliwiając obserwatorowi pozostawienie obojga oczu otwartych. Gwarantuje to czysty, znacząco udoskonalony obraz jak również umożliwia szybkie namierzenie celu. Mechanizm podświetlenia (zlokalizowane po lewej stronie pokrętło) zapewnia siedem poziomów podświetlenia (gdzie 7 oznacza najjaśniejsze) rozdzielonych co pół-obrotu pozycją wł/wył.  Ta  cecha pozwala na szybki powrót do wcześniej używanej intensywności podświetlenia, bez konieczności kręcenia całym mechanizmem wokół każdorazowo po wyłączeniu podświetlenia.

 

Producent: MEOPTA

 

 

Gwarancja: 10 lat

 

A: 306,5
B: 202
C: 118
D: 55
E: 30
F: 41,5
G: SZYNA
H: -
K: 103
Przekrój lunety


Dostępne celowniki przy tym modelu:


Kliknij aby powiększyć.
Napisz do nas zapytanie, za pomocą poniższego formularza:

Zapytanie o produkt NR 35
MEOSTAR R1 1-4x22 RD/MR

Imię


Nazwisko


Adres email


Treść zapytania
Zamówienie produktu oznacza akceptację regulaminu. Złożenie zamówienia jednoznaczne jest z zapytaniem o sprawdzenie dostępności produktu.

ZAMÓW PRODUKT MEOPTA MEOSTAR R1 1-4x22 RD/MR
REGULAMIN SKLEPU

meopta - lunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne firmy meopta w krakowielunety, kolimatory, akcesoria, lunety obserwacyjne, sprzeda lunet, hurt, hurtowa sprzeda lunet, hurtowa sprzeda lornetek, hurtowa sprzeda lunet obserwacyjnych, kolimatory i akcesoria, lunety i akcesoria, sprzedaz kolimatorw, sprzedaz kolimatorow, krakw, lunety w krakowie, lunety obserwacyjne w krakowie
Nasze domeny z produktami marki Meopta: www.kolimatory.com.pl, www.lunety.info.pl, www.lunety-kolimatory.pl, www.lunetykolimatory.pl, www.swiatlunet.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania w całości lub części danych merytorycznych dostępnych w Serwisie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.).